درباره ما

[fastshop_testimonials style=”style4″ per_page=”1″ owl_dots=”false” owl_navigation=”false” owl_margin=”30″ owl_ls_items=”4″ owl_lg_items=”4″ owl_md_items=”3″ owl_sm_items=”2″ owl_xs_items=”2″ navigation=”” dots=”” testimonials_custom_id=”fastshop_custom_css_528220171″]

به ما اعتماد کنید.

شرکت پیمان تولید کننده پوشاک صنعتی در ایران در جهت راحتی خرید مشتریان عزیز خود ، سعی دارد تا با ارائه و راه اندازی بخش آنلاین فروش در سایت پیمان مارکت خدمات بهتر و آسان تری را خدمت شما عزیزان ارائه نماید.

تاریخچه شرکت

پوشاک صنعتی پیمان با بیش از ۵۰ سال سابقه در زمینه تولید انواع لباس کار، لوازم ایمنی ، لباس آشپزی و لباس رستورانی ، لباس فرم آقایان و بانوان

دیدگاه ما

پوشاک صنعتی پیمان شعبه ۲

تضمین بهترین قیمت

شرکت پیمان تولیدکننده پوشاک صنعتی تمام سعی خود را دارد تا رضایت مشتریان خود را جلب کند. بنابراین سعی کرده است از مرغوبترین پارچه جهت تولید محصولات و از مطرح ترین برند تولید داخلی و خارجی در فروش آنلاین جهت عرضه بهترین محصول استفاده کند.

[fastshop_accordions style=”style1″ active_tab=”0″ accordions_custom_id=”fastshop_custom_css_1716919803″]

پشتیبانی: ۸:۳۰ صبح الی ۹ شب تلفن دفتر: ۶۶۷۳۷۳۹۸ تلفن فروشگاه: ۶۶۷۶۱۵۴۱

بهترین کیفیت محصول کاملا اورجینال

درصورت موجودیت کالا در انبار سفارشات شما در حالت عادی بعد از گذشت ۲۴ ساعت کاری تحویل شما عزیزان خواهند شد.

کالاهايی که در سايت شرکت پوشاک صنعتی پيمان (پيمان مارکت) به صورت مجازی به فروش می رسد مرتبط با بخش پوشاک صنعتی ، کاملا اصل بوده و بدون واسطه توسط پوشاک صنعتی پيمان توليد و عرضه می گردد.

[/fastshop_accordions]